piros foltok

Közzétéve: 2012. 05. 07. 11:01 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt orvosok! 3 hete kezdődött a combomon keletkezett egy piros viszkető folt ami 3 napon át meleg tapíntású és idegesítő volt. Először arra gondoltam, hogy a nadrág varrata kimarta, ...

... kentem bepantennel, neugranormonnal és elmúlt. Rá 2 napra hasonló törént a térdhajlatomban ugyanazon a lábamon. Elmúlt 5 nap után. Most a bokámnál jelentkezett megint. Idegesítően viszkett, enyhén ödémás valószínü a gyulladástól, de csak a bal lábamon történik. Fogalmam sincs kell e ezzel orvoshoz menni, mert alapban nagyon száraz a bőröm gyerekkorom óta. 38 éves vagyok, sajnos túlsúlyos, de semmi komolyabb problémám nincs. Kérem adjanak tanácsot, mi lehet a gondom okozója.

Tisztelettel



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Háziorvosánál kezdeményezzen egy részletes kivizsgálást.

a szerk.



Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek