piros foltok
Közzétéve: 2012. 05. 07. 11:01 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 07. 11:01 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt orvosok! 3 hete kezdődött a combomon keletkezett egy piros viszkető folt ami 3 napon át meleg tapíntású és idegesítő volt. Először arra gondoltam, hogy a nadrág varrata kimarta, ...
... kentem bepantennel, neugranormonnal és elmúlt. Rá 2 napra hasonló törént a térdhajlatomban ugyanazon a lábamon. Elmúlt 5 nap után. Most a bokámnál jelentkezett megint. Idegesítően viszkett, enyhén ödémás valószínü a gyulladástól, de csak a bal lábamon történik. Fogalmam sincs kell e ezzel orvoshoz menni, mert alapban nagyon száraz a bőröm gyerekkorom óta. 38 éves vagyok, sajnos túlsúlyos, de semmi komolyabb problémám nincs. Kérem adjanak tanácsot, mi lehet a gondom okozója.
Tisztelettel
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Háziorvosánál kezdeményezzen egy részletes kivizsgálást.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


