piros foltok szájpadlásomon
Közzétéve: 2011. 02. 21. 06:37 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 02. 21. 06:37 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktornő! Több éve időszakosan piros foltok (bevérzések) jelennek meg a szájpadlásomon amik "égő" érzést okoznak, semmilyen doktor nem tudta mi lehet közölték majd elmúlik , nagy nehezen rájöttem, hogy bizonyos ételek kiütik, de van, hogy stresszes leszek és tele lesz piros folttal a szám, viszont egy ideje az arcom belső részén jelennek meg vörös bevérzéses foltok mintha belekaptam volna körömmel, ez nem fáj annyira csak kellemetlen érzés mintha kicsit fájna a torkom aztán pár nap múlva ez is elmúlik. Nemtudom mi lehet, rendszeresen járok fogorvoshoz is, nagyjából azzal is minden rendben. Mi lehet ez??? Előre is Köszönettel
Természetesen én sem tudom megmondani az okot, főleg látatlanban nem. Mindenesetre ilyenkor célszerű nézetni vérképet, beleértve a vérzékenységi alap vizsgálatokat is. Allergia vizsgálatot is lehet végezni / ételallergia /, lehet szedni Dicynone tablettát, ami a kiserek falának törékenységét csökkenti.
És tömeges megjelenést ismételten mutatni fül-orr-gégésznek.
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


