Polip

Közzétéve: 2011. 07. 31. 08:10 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nagyon fáj a hasam, ezért orvosom tükrözére küldött. A vastagbélben polipot találtak. Orvosom szerint nem kell műteni, elég, ha a fájdalomra gyógszert szedek. Helyes az orvos döntése, hogy a polipot nem veszik ki? jelige: Polip Előre is köszönöm a választ.

Amennyiben szövetszaporulat látható, annak szövettani feldolgozása szükséges!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek