Pöttyös 62

Közzétéve: 2009. 12. 08. 13:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Úr! Nem túl megeröltető torna után második alkalommal fordul elő, hogy néhány óra múlva, akár alvás közben is a jobb felső combom belső oldalán iszonyatos fájdalommal görcs lép fel, amiről nem tudom, hogy izom, vagy érgörcs, felfelé a csípőmbe. lefelé az egész lábamba végig hat. Nem tudok lábra állni, a lábam kinyújtani valamennyi ideig, de még levegőt sem venni az intenzív fájdalomtól. Néhány perc után már tudok menni, aztán végleg kienged, lehet tovább aludni, mintha semmi nem történt volna. Nincs előjele, hogy mikor, miért jön, de másnap ujjal jól végig követhető a comb belső felén az a "pálya" ahol "dolgozott" a görcs. Veszélyes? Vagy csak tűrjem, majd idővel és az edzettség növekedésével megszűnik. Amúgy napi 8 órát ülök a munkám miatt.Válaszát előre is köszönöm.Jelige: Pöttyös 62

Tisztelt Webpáciens!
Kivizsgálás szükséges, a leírása alapján izomgörcs, aminek kiváltó okát kell keresni, laborvizsgálat, iontogram készítése az első lépés, majd ideggyógyász vizsgálat.
Bő folyadék fogyásztás, Magnézium pótlás javasolt!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek