reggel vagy este

Közzétéve: 2011. 01. 24. 14:41 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

tiszteletem,olyan problémám van 2 -3 havonta hogy mindig valami nemi fertozésem,gombám van ezt kikezeli orvosom és valamitol valami ismét jon.arra gondoltam hogy amikor párom reggelente nyelvével kényeztet nem-e attol kapom meg,ugyanis reggelente olyan budos mindenkinek a szája lehelete,viszont este nincs ilyen gond,tehát kérdésem az lenne ha a férjem reggel nyalizza az befolyásolhatja valami fertozésem?vagy a buzos leheletnek,nyálnak nem lehet koze hozzá?várom válaszát.jelige reggel vagy este

Kedves Kérdező!
A rendszeresen visszatérő tünetek miatt kivizsgálásra lenne szüksége, amit bőr- és nemibeteg orvosok végeznek.
a szerk.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek