Reggeli fäjdalom

Közzétéve: 2009. 11. 18. 13:33 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Talän Önök tudnak valamit erröl: Minden reggel szinte sajognak, annyira fäjnak a läbaim. Ha kicsit mozgok, jobb, de csak kicsit. Mi lehet ez? nagyon köszönöm, ha irnak. "Reggeli fäjdalom"

Tisztelt Webpáciens!
Természetesen ennyi információból nem tudom megmondani, lehet izületi gyulladás, de más is. Fontos tudni, a testsúly, betegségeket, a lábon van-e deformitás, lúdtalp stb...
További kérdesek esetén írjon!
Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
Mobil: 06-20-588-4294
www.ortopedia.mlap.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek