reggeli után erős felhasi fájdalma van

Közzétéve: 2012. 05. 24. 11:12 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Weborvos Édesanyámnak reggeli után bizonyos időre erős felhasi fájdalma van, és hányik, de nem minden reggel. Nincs étvágya, van epeköve, attól lehet-e, vagy meg szeretném tudni mitől. Volt orvosnál, kapott gyógyszert, de ugyanúgy beteg

Arra kell gondolnom, hogy a panaszok az elfogyasztott táplálék mennyiségével vagy minőségével lehet kapcsolatban, esetleg gyógyszer mellékhatásával. Próbálják meg ezeket az összefüggéseket megfigyelni, hátha sikerül a panasz okát kideríteni.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek