reggelre a kézujjaim estére a bokáim dagadnak meg
Közzétéve: 2012. 06. 03. 08:04 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 03. 08:04 -
• 1 perc olvasás
Kedves Webdoktor! Mi lehet az ok, ha reegelre a kézujjaim estére a bokáim dagadnak meg? A házi orovs nem tartja fontosnak, pedig látható és fájdogál is. Köszönöm.
Lehetséges, hogy az orvosának van igaza. Az elváltozás megtekintése és megvizsgálása alapján lehetne közelebb jutni a kiváltó okhoz. Szükség lehet kiegészítő vizsgálatokra is. Önmagában, a leírt elváltozás alapján még feltételezés szintjéig sem juthatunk el, ehhez sok tényezőt kellene ismerni (nem, életkora, foglalkozása, testalkata, esetleges mozgásszervi eltérés stb.)
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


