régi hasfájás

Közzétéve: 2012. 05. 24. 11:10 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Főorvos Úr! Kicsit régebben kérdeztem Öntől, mivel a panaszaim nem csökkentek szeretnék újra Önhöz fordulni tanácsért: Létezhet-e olyan, hogy 3-4 nagy hasi operáció után a has belső kötőhártyái, kötőszövetei olyannyira meggyengülnek, hogy ott belül fájdalom keletkezik?...

... Nem vagyok már fiatal! A csepleszek, az inak vagy idegek, nem tudom mi lehet, de olyan húzó, égő jellegű érzés.

(Akkor ez volt a válsz: Az elmondott panaszok nem adnak elég információt. Sokkal többet kellene tudnom,életkor, testsúly, testalkat, foglalkozás, vizsgálati leletek stb. Önmaga a három műtét, nem ok a panaszokra.)

Nos: 57 éves tanárnő vagyok, 172cm, 75kg. Semmi különös más dolog nem történt velem. A panaszom az, hogy a hasam bal oldala minden nap fáj, de főleg délutántól fogva. Éjjelre elmúlik Az összes lelet negatív: ultrahang, CT, gyomor- és béltükrözés, allergia, angiográfia, helico, vér- és székletvizsgálatok sora.

Nagyon köszönöm, ha csak némi támpontot is tudna adni, vagy hogy hová forduljak, mert tanácstalan vagyok.

Jeligém: régi hasfájás



VÁLASZ



Az Ön feltételezése orvosilag nem magyarázható. A részletes vizsgálatok nem adnak magyarázatot a panaszaira. Magam sem tudok ezek után megalapozott feltételezésekbe bocsátkozni, nem tudom a panaszok okát. Lehetséges, hogy egyszerűen a foglalkozásával járó test-tartási állapot eredményezi a panaszokat, erre utal a panaszok jellegzetes időszakos jelentkezése.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek