Ritmuszavar
Közzétéve: 2012. 05. 07. 10:45 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 07. 10:45 -
• 1 perc olvasás
Én egy 38 éves férfi vagyok,teljesen egészségesnek érzem magam,de mostanában naponta többször is szívdobbanás kimaradásom van!...
... Problémát nem okoz,tehát rosszul nem vagyok,csak nagyon kellemetlen érzés,és nagyon megijedek!3 hete voltam szívkatéterezésen,ugyanis katéteres ablációt akartak rajtam végrehajtani!A beavatkozás során nem sikerült semmilyen módszerrel a szívritmuszavart beindítani,abba is hagyták a beavatkozást!Én már többször is említettem a kardiológián hogy többnyire akkor jelentkeznek nálam ezek a panaszok,amikor gyomorproblémáim vannak,tehát teltségérzetem van vagy a gyomorsavam túlteng!Az orvosom azt mondta,hogy ez a két dolog,tehát a gyomorpanaszaimnak semmi köze a szívpanaszaimhoz!Gyomortükrözésen is voltam egy éve de ott se találtak refluxon kívül semmi kórosat(hála istennek)! Kérem önöket segítsenek nekem!Már nem tudok kihez fordulni. Jelige:Ritmuszavar
VÁLASZ
Az úgynevezett extraszisztolé mindennapos és ártalmatlan jelenség. A lényege az, hogy a szívizom összehúzódása soron kívül következik be, ezután ki szünet, majd erős dobbanással visszaáll a normális ritmus.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


