Rivotril+Rexetin
Közzétéve: 2010. 04. 19. 15:07 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 04. 19. 15:07 -
• 1 perc olvasás
Jelige: Rivotril+Rexetin Évek óta újra és újra visszatérő depressziómra Rivotril 0,5 és rexetin 20 tablettákat szedek. Kérdezni szeretném, hogy helyes e mikor egy egy ünnepnap, vagy hasonló esemény van és akkor alkoholt fogyasztok azokon a napokon nem veszem be őket. Mivel aludni a rivotril nélkül nem tudok ezeken a napokon helyette Sanvalt veszek be lefekvéskor. Nálam az alkohol nem álmosságot hanem éberséget okoz attól sem tudok aludni. Ezért veszem be az altatót. Természetesen több órával az alkoholfogyasztás után. Ez az alkoholfogyasztás egy pohár pezsgő, vagy egy pohár bor, vagy egy doboz sör erejéig terjed. Nem nagyfokú. Helyesen cslekszem e?
Kedves levélíró!
Szerintem a létező legjobban cselekszik. Bár mindenki ilyen felelősségteljes lenne!
együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


