Roland
Közzétéve: 2011. 01. 18. 06:43 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 01. 18. 06:43 -
• 1 perc olvasás
Az lenne a kérdésem hogy 6 hónapja szültem nagy súlyú babámat(4500g) és még mindig ugyanolyan gyakran kell ennem mint terhesség alatt.Már nagyon unom a kényszer evést mert ha nem eszek 2 óránként nagyon rosszul vagyok ugyanúgy mint terhesség alatt.Leesik a cukrom,homályosan látok,remegek,szédülök.vesebeteg vagyok.A cukrommal soha nem volt gond,terhesség alatt is a cukorterhelés jó lett.Azóta éhgyomorra nézték jó lett,terhelés nem volt.Sokszor van székletem egy nap.Anyagcsere baj lehet vagy hormon?Már nem szoptatok mert nincs tejem.Egyre jobban hízok és hízok hogy ennyit eszem.Már addig jutottam hogy reggel egyből bekapok egy kanál cukrot és utána reggelizem de ez is már reggel fél 6 kor van,mert ahogy felkelek nem sok idő mulva ennem kell hogy ne legyen a rosszul lét.Mit tehetek?Az egész életemet megkeseríti már hogy mindenhova vinnem kell szendvicset,vagy szőlőcukrot...nemtudok a kisbabámra koncentrálni 100%osan ez miatt.Roland jeligére köszönöm
Vannak alacsony vércukorral járó állapotok, ezekben az esetekben főleg hajnalban nagyon alacsony a beteg vércukra. A vesebetegség természeteéről nem ejtett szót. A panasza alapján célszerű lenne részletesebb kivizsgálása, nem csak a cukorterhelést hanem az inzulinszintet illetően is.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


