roni1955
Közzétéve: 2012. 05. 08. 12:38 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 08. 12:38 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr/Nő ! Kérdésem a következő lenne . Fájhat -e a hasam édesítőszertől? Mert olyat fedeztem fel ha azzal iszok bármit akkor jobb oldalon lent fáj a hasam...
... A másik kérdésem pedig az lenne hogy a reggeli éh gyomri cukrom 6.4 volt evés után 1.5 óra múlva pedig 5.4. Ez normális dolog ?
Válaszát előre is köszönöm!
Tisztelettel.
Jelige :roni1955
VÁLASZ
Az édesítőszer mellékhatásai számomra nem ismertek. A reggeli vércukorérték a cukorbetegség lehetőségét felveti, ezért részletesebb vizsgálatára van szükség, hogy az esetleges cukorbetegséget ( vagy a megelőző állapotot) időben felismerjék, életmód változtatással, diétával, esetleg gyógyszeresen kezeljék a súlyosabb problémák megelőzése érdekében.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


