Roni55

Közzétéve: 2012. 05. 05. 17:00 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Úr! 1. Kérdésem hogy fájhat-e a hasam alja az édesítőszertől?..

...

2. Vagy esetleg a tejtől?

3. Kérdésem pedig az lenne hogy a cukrom éh gyomorra 6.4 volt. És evés után

1.5 óra múlva pedig 5.4-re csökkent .

Válaszát előre is köszönöm.

Tisztelettel: Roni55



VÁLASZ



Az édesítőszerről nem tudom, hogy okozhat-e hasi fájdalmat. A tej abban az esetben okozhat puffadást, hasmenést, görcsöket, ha valaki tejcukor érzékenységben szenved. A vércukorral kapcsolatban: az éhgyomri kissé emelkedett érték azon a határon van, amikor az esetleges cukorbetegség lehetősége felmerül, ezért ilyenkor indokolt további vizsgálatokat ( terheléses vércukor, inzulin ) is elvégezni.





Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek