Ryndyke
Közzétéve: 2012. 06. 18. 11:05 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 18. 11:05 -
• 1 perc olvasás
Tiszelt Dr/úr/nő ! Az nögyogyászom Estrokad kenöcsöt irt! Szeretném megkérdezni hogy meddig hasznájam(44 éves vagyok, azért irta az orvosom mert azt mondta , hogy a méhszájamat száraznak találta)Volt hormon vizsgálatom is, Fsh:10,16 IU/L Lh:3,97 UI/l ösztradiol::523 pmol/ Válaszukat elöre is köszönöm!! Ryndyke
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


