sas

Közzétéve: 2012. 05. 18. 19:34 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

sas Jeligére. Üdv az lenne a problémám hogy gyakran érzem ahogyan dobog a szívem. Főleg mikor elkezdem figyelni akkor kicsit meg is ijedek...

... nehogy valami bajom legyen.Nehéz munkánál a fülembe is érzem ahogyan dobog és nyugalmi állapotban is látom a mellkasomon egy picit ahogyan ver.Egy két éve már voltam ilyesmi panasszal ekg vizsgálaton ott nem találltak semmit és pszichologushoz küldtek aki szorongásos tüneteket állapított meg.cipralex és helexet kel szednem.Maguk szerint is pszihés gond lehet a hátérbe vagy kérjek egy újabb kivizsgálást?

Üdv egy 36-éves férfi.



VÁLASZ



Kedves Kérdező!

Háziorvosánál kezdeményezzen kivizsgálást.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek