schwannoma jeligére

Közzétéve: 2007. 02. 13. 12:17 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

A 28 éves Öcsémnél már évekkel ezelőtt intrameatalis acusticus schwannomát állapítottak meg.Lézeres műtéten esett át. A műtét után viszonylag panaszmentes volt,de egy pár hónapja ismét jelentkeztek nála a tünetek: fülzúgás, szédülés, a jobb fülére már majdnem semmit nem hall.Az amerikai úti idegsebészeten csináltak neki egy újabb MR vizsgálatot ,ami kimutatta ,hogy 9*12*9 mm "intrameatalis acusticus schwannoma"-ja van a jobb oldalon.Mivel a kezelőorvosa 2 hónap szabadságra ment,így nem tudunk vele konzultálni! Segítségét szeretném kérni,hogy kihez forduljunk a betegsége javulása érdekében.Köszönettel! - egy aggódó "nővér"

A Schwannoma lényegében jóindulatú daganat, amit azért mondunk rosszindulatónak, mert a koponyában bármely pici megnagyobbodás nagy tüneteket okoz, hiszen egy zárt térről van szó, amiben a nyomás azonnal megnő. Természetesen az Amerikai úti intézethez forduljanak. Vagy a fül-orr-gégészeti rendelésükhöz, vagy agysebészhez.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek