soderbánya

Közzétéve: 2012. 04. 18. 10:49 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Végbél tályog felnyitás után másnap nem vettem ülőfürdőt és csak alaposan megmostam a végbelem,de a doktornő egy debridement tampont behelyezett a sebbe....

... Kérdésem az lenne nem vezeti e be a tamponra csorgott székletes vízet a seb belsejébe a tampon nem okoz e fertözést .A felnyitás után kitisztitotta betadin hirogénnel átmosta a belsejét a tályognak a doktornő.Elöre is köszönöm válaszukat


jelszó soderbánya



VÁLASZ



Ellátása korrekt és szakszerű!

Kövess minket!

ovurológus
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek