sokáig kezelt engem miközben sokkal hamarabb meg gyógyíthatott volna
Közzétéve: 2010. 04. 19. 15:15 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 04. 19. 15:15 -
• 1 perc olvasás
van egy olyan probléma hogy sokáig kezelt engem miközben sokkal hamarabb meg gyógyíthatott volna. Hogy lehet ilyet csinálni az emberrel? Nem kellett volna minél hamarabb meggyógyítania? Nem értem hogy van ez a dolog? Várom mielőbbi válaszukat.
Kedves levélíró!
Nem tudok erre válaszolni, mert nem tudom, mit jelent, hogy " hamarabb". Ki tudja, vagy dönti el, kinek, miből és mennyi idő " kell" meggyógyulnia.
Nyilván valami nem stimmelt a kapcsolatban. Ezt akkor kellett volna tisztázni, mindenki jobban járt volna.
együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


