S:O:S
Közzétéve: 2009. 03. 12. 12:32 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 03. 12. 12:32 -
• 1 perc olvasás
szinte mindig viszket a bőröm mitől van ez? kipróbáltam már minden krémet de semmi sem segít orvosi krémeket is használtaam S:O:S jelige
Ung. refrigerans (patika) a javaslatom.
V. G.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


