:Spff:S
Közzétéve: 2012. 05. 28. 09:35 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 28. 09:35 -
• 1 perc olvasás
Cataflamot szabad szedni fogműtét utáni hatodik napon is, ha még fáj a varrattnál az íny? ...
... közben beteg lettem, torokfájás, orrfolyás, az orvos amoxicilint rt fel, napi kettő, reggel, este...szabad mellette még a hatodik napon is venni be cataflamot, ha fáj az íny? plusz ha lázas leszek, algopirint? vagy hogy szedjem egyáltalán, plusz köhögésre ambroxol??:Spff:S
VÁLASZ
Cataflamot bő két hétnél ne szedjen tovább. Azaz a 6. napon szedheti. Gyulladást - fájdalmat és lázat is csökkent. Amoxicillin és Ambroxol mellett szedhető. Ha szöükséges Algopyrint is lehet mellette bevenni.
dr Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


