striák

Közzétéve: 2011. 04. 07. 18:29 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tinédzserkorban kialakult striák elmúlhatnak?

Sajnos a striák nem múlnak el, de legalább javulnak (önszántukból is!), halványodnak, nem lesznek annyira vörösek, szembetűnőek, kozmetikailag zavaróak, inkább halvány, gyöngyházfényű sávok maradnak. De azok maradnak. Csodaszer nincs ellene, rendszeres hidratálással lehet megelőzni a tünetek kialakulását.

Kövess minket!

ovbőrgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek