stridor

Közzétéve: 2011. 10. 24. 21:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

jelige: stridor tisztelt dr a kérdésem magasabb összegű családipótlékról a következő: 2011.02.03-án született kislányom stridorral...

...2 hetes korában fibero-nasopharyngo-laryngoscopia vizsgálatott végeztek rajta az én kérésemre,mivel senki nem közölte velem,mi a baja a kislányomnak. ez a vizsgálat igazolta a veleszületett gége eredetű stridort,azt mondták hogy ezt majd elnövi,most már 8 hónapos de még mindig stridoros a légzése.

a házi orvosunk szerint járna neki a magasabb összegű családipótlék,(ezt sem mondta nekem senki) elküldött minket kivizsgálásra pulmonológiára,a vizsgálatok csak a stridort tudják kimutatni,igy szerintük erre nem jár a magasabb összegű családi!

a háziorvos szerint,a stridorja megmaradhat akár 3 éves koráig is vagy még tovább!

a kérdésem az,hogy akkor most a veleszületett stridorra nem jár a magasabb családipótlék? hová furduljak ha mégis csak jár?



VÁLASZ:


Kedves Kérdező!

Sajnos nincs szakértőnk a témában. A jogosultságot a szakorvos igazolja, melynek alapján a kérelmet az Államkincstárhoz be lehet nyújtani. Talán a lakhely szerint illetékes kirendeltségen érdeklődjön.

a szerk.





Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek