Summamed

Közzétéve: 2004. 06. 14. 09:38 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Április 30-án volt meg az utolsó vérzésem. 3 héttel ezelőtt Summamed-et szedtem (250mg) nagyon súlyos megfázásra. Kb. Május 30-a körül kellett volna jelentkeznie a következő vérzésemnek. Lehet-e a késés oka az antibiotikum. Két gyermekem van, semmilyen olyan tünetet nem érzek, hogy terhes lennék. Három napja minimális vérzés jelentkezett.

Tisztelt Hölgyem!

Az antibiotikum nem okoz menseskimaradást, annak több oka is lehet. Mindenképen keresse fel nőgyógyászát.


                                                                           Tisztelettel dr.H.G.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek