sűrűn náthás az orrmandulája miatt

Közzétéve: 2009. 11. 18. 14:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

van egy három éves kislányom ki kellene venni az orrmanduláját illetve ki fogják csak találtak valamit az orrmandulája fölött ezt vizsgálják most körül MR vizsgálatra kell vinni .az lenne a kérdésem hogy be oltassam hn1 vírus ellen vagy ne? tehetetlen vagyok elég sűrűn náthás az orrmandulája miatt de egyébként soha nem volt komolyabb baja.előre köszönöm válaszát!

Beszélje meg a gyermekorvossal, illetve a kivizsgálást végző orvossal. Elképzelhető, hogy a védőoltással várni kellene addig, amíg nincs diagnózis.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek