SzD
Közzétéve: 2011. 05. 01. 09:03 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 05. 01. 09:03 -
• 1 perc olvasás
Jelige:SzD Tisztelt doktor úr, a kérdésem az lenne hogy a makkom tövében apró fehér pöttyök jelentek meg nem viszket nemis fáj, de zavar hogy ottvan válaszod előrre is köszönöm.
Nagy valószínűséggel apró, bőr alatti mirigyekről van szó, melyek ártalmatlanok, kezelést nem igényelnek.
--
Bizalmát köszönöm!
Dr.Németh Réka
klinikai orvos
bőrgyógyász, nemigyógyász, kozmetológus szakorvos
rendel: kedd 17:00- 20:00
Arany Klinika
Szeged, Arany János u.14.
www.aranyklinika.hu
+36/62-317-238
+36/20-573-54-34
+36/30-56-11-098
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


