Szédülés

Közzétéve: 2004. 08. 16. 12:21 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Már évek óta van szédülés "jellegű" tünetem. 26 éves nő vagyok, általában ez a szédülés akkor jön elő amikor az utcán megyek.

Nem az a lényeges, hogy mikor szédül, hanem az, hogy az alap kivizsgálást el kell végezni. Szemészet, ideggyógyászat, otoneurológia a fülészetes, sz.e. nyaki gerinc és keringés vizsgálata. Valószínűleg nem fognak kézzel fogható okot
találni, mégis elvégzendők a vizsgálatok. Ezek után az ideggyógyásznak kell döntenie, hogy milyen kezelést fog javasolni.
dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek