Szegycsont alatti csomó
Közzétéve: 2008. 10. 13. 08:47 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2008. 10. 13. 08:47 -
• 1 perc olvasás
Szegycsont alatti csomó. A Vőlegényemnek fél éve egy csomó "nőtt" a szegycsont alá, a gyomor fölé. Olyasmi a tapintása, mintha egy csontkinövés lenne. Az lenne a kérdésem, hogy veszélyes-e ez és forduljon vele orvoshoz vagy nem kell komolyabban aggódni miatta?
Komolyan aggódnia nem kell, de az elváltozás természetéről nyilatkozni vizsgálat nélkül nem lehet, ezért forduljon orvoshoz. Legcélszerübben talán sebészhez.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


