szemfájás gyötör a bal vagy jobb szememben

Közzétéve: 2009. 10. 26. 14:25 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedves Doktor Úr/Nő. 13 éves fiú vagyok. Már 5 éves korom óta kéthetente, kétnapont, hetente (mikor hogy) szemfájás gyötör a bal vagy jobb szememben. Nem szúró égő fájdalom, hanem olyan mintha belehasítana. Voltam szemésznél, szemnyomásvizsgálaton. semmi. általában hányással jár. Lassan alakul ki (egy órát csak kicsit, majd felerősödik.) mit tegyek?

Neurológust, vagy fejfájás ambulanciát kellene felkeresni. Véleményem szerint migrén, ami gyógyszeres kezelést igényel. dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek