Szeretném megköszönni

Közzétéve: 2011. 06. 17. 06:28 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Szeretném megköszönni, hogy válaszolnak a kérdésekre, jómagam már kétszer is írtam. Higgyék el, sok ember tudja, hogy az orvosoknak milyen körülmények között kell felelősségteljes, nehéz munkát végezni. Emellett még bevállalni egy ilyen rovatot, nagyon önzetlen dolog! Remélem helyzetük az egészségügyben változni fog, én támogatom az önök küzdelmét. Melinda

Kedves Melinda!
Nagyon szépen köszönjük, de higyje el ez egy újfajta és érdekes munka.
Köszönettel: dr.Lajtavári László

Kövess minket!

ovpszichiáter
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek