szérum kálium szintem

Közzétéve: 2012. 07. 07. 09:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tisztelt Doktor Nő/Úr! A szérum kálium szintem 4.9.Azt mondták ez magas.Mitől lehet,és mi a teendőm ez esetben.Mellrákkal fognak műteni nemsokára.Köszönettel

Kedves Kérdező!

A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek