szérum kálium szintem
Közzétéve: 2012. 07. 07. 09:13 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 07. 07. 09:13 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Nő/Úr! A szérum kálium szintem 4.9.Azt mondták ez magas.Mitől lehet,és mi a teendőm ez esetben.Mellrákkal fognak műteni nemsokára.Köszönettel
Kedves Kérdező!
A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


