szeszi

Közzétéve: 2012. 04. 25. 13:47 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Édesanyám (62 éves), aki magas vérnyomásban szenved már kb.30 éve laboreredményei között a GLOMER.FILTR.R. 54 ml/min/m2 ; normál értéknek 60-130 ml/min/m2-t jeleztek. A kérdés, hogy kell-e ezzel foglalkozni a továbbiakban. Az utóbbi időben nagyon fáradékony, fáj a hasa, és emésztési problémái is vannak. Jelige: szeszi

Kedves Kérdező!

Egy 30 éve kezelt beteg esetén a beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek