szigik
Közzétéve: 2012. 06. 10. 07:25 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 10. 07:25 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor Úr,Doktornő! A kérdésem a következő lenne.A testvérem az alábbi gyógyszereket szedi Furosemid, Apo-Famotidin, Huma-Pronol, Spiron és emellett Folsavat és Milgamma készítményt. Szedhetei e ezek mellett a gyógyszerek mellett a Bálint Cseppekből a Máriatövis magolajat? Várom szíves gyors válaszát,szigik
Kedves Olvasó!
Kérdésére a testvére kezelőorvos tud érdemben válaszolni, mert ő ismerik a teljes kórelőzményt.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


