szkizofrénia
Közzétéve: 2010. 03. 23. 11:30 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2010. 03. 23. 11:30 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Doktor! Jelige: szkizofrénia Családunk egyik tagja 58 éves férfi.Többszöri kényszerintézkedés (5 alkalom) következtében kezelték a gyulai pszichiátriai osztályon. Legutóbb 2010, márciusában 10 napig,ahonnan elbocsátották 03,10-én.Nem gyógyult, szkizofrénia az orvos által megfogalmazott betegsége.Ő az orvoshoz nem megy, gyógyszert nem szedi. A kórházból kiengedik, önmagáról nem tud gondoskodni, pénze nincs, idős 86 és 80 éves szülei koruknál fogva nem tudják a gyereküket ellátni. Zaklatások, garázdaságok,bírósági ügyek sorozata kíséri, amerre megjelenik. Amit a család eddig tett a gyógyulása érdekében, eredménytelen.Mindenütt elutasítás és csukott ajtókba ütközünk. Tanácsát kérem, kihez lehet fordulni- ahol a beteg gyógyulását lehetne elérni eredményesebben a további ön- és mások veszélyeztetését, hogy az esetleges tragédit elkerülhessük. Tisztelettel
Kedves Olvasó!
Véleményem szerint meggyógyulni nem fog, de lehet, hogy az életét nyugodtabban tudja majd viselni. De ehhez Neki kellene a segítséget kérnie.
Persze - a rossz tapasztalatai miatt - ez neki nem mehet olyan könnyen.
együttérzéssel: dr.Lajtavári László
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


