szúr a hasam
Közzétéve: 2012. 04. 25. 13:57 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 04. 25. 13:57 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt orvosno/orvosur!!! Mar kab egy hete erzem azt,hogy szur a hasam neha mind ket felen neha csak egyik felen van amikor meg a gyomorszajamnal faj....
... Szoval fogalmam nincs,hogy ez mitol lehet,de nagyon zavaro foleg,hogy a semmibol jon elo tart egydarabig es elmulik.Mitol lehet???aggodnom kene???
Elore is koszonom!!!
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Őszintén megmondva ennyi információ alapján senki sem tudja megmondani a tüneteinek az okát. Keresse fel a háziorvosát, hogy az általános vizsgálat után a szükséges kivizsgálásra elindítsa Önt.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


