szúr a hasam

Közzétéve: 2012. 04. 25. 13:57 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt orvosno/orvosur!!! Mar kab egy hete erzem azt,hogy szur a hasam neha mind ket felen neha csak egyik felen van amikor meg a gyomorszajamnal faj....

... Szoval fogalmam nincs,hogy ez mitol lehet,de nagyon zavaro foleg,hogy a semmibol jon elo tart egydarabig es elmulik.Mitol lehet???aggodnom kene???

Elore is koszonom!!!



VÁLASZ



Kedves Kérdező!


Őszintén megmondva ennyi információ alapján senki sem tudja megmondani a tüneteinek az okát. Keresse fel a háziorvosát, hogy az általános vizsgálat után a szükséges kivizsgálásra elindítsa Önt.

a szerk.


Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek