tegnap égették el az orrom

Közzétéve: 2011. 09. 12. 10:58 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

csokolom! én egy 13 éves lány vok és tegnap égeték el az orom és ki is jöttem de nagyon fájj a torkom inkább az ami log ott középent és néha alig ha kapok levegöt mitcsináljak??

Az orr elején lévő kis erecskék elégetése nem okoz torokpanaszt. Valószínűleg torokgyulladásod van, ami középen lóg, az a nyelvcsap. Ha begyullad, megnagyobbodik, akkor fáj és nyelési panaszt is okoz. Fül-orr-gégészhez, vagy háziorvoshoz kell fordulni a panasszal.

dr Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek