Tényleg nem fontos vagy keressek másik szakembert?

Közzétéve: 2009. 07. 12. 23:18 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Kedves Doktorúr/nő! Az orvosom azt mondta, hogy a vérképem alapján magas a pajzsmirigy értékem: 194. Azt is hozzáfűzte, hogy kamaszkorban előfordul, és nem probléma, nem is firtatná... Nem értem, mit okozhat ez és miért nem fontos az én esetemben? Okozhatja ez a túlsúlyomat, amire szintén azt mondja az orvos, hogy ááá, csak mozogjak és semmi baj? 106 kg és 179 cm vagyok. Tényleg nem fontos vagy keressek másik szakembert?

Keressen fel egy endokrinológiát. dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek