terhesség megszakítást követő vérzés
Közzétéve: 2012. 05. 24. 10:51 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 24. 10:51 -
• 1 perc olvasás
Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy terhesség megszakítást (abortusz) követően (másnap) már nem volt vérzésem. Teljesen elmúlt...
... Ez engem már nagyon aggaszt mert már sajnos korábban is átestem ilyen beavatkozáson, de akkor 5 napig is véreztem. A zárójelentésben az szerepel, hogy minden rendben,de én mégis úgy érzem. hogy gond lehet. A hasam nem göcsöl és egyéb panaszom sincs.
Mielőbbi válaszát remélve.
Üdvözlettel
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
Amint Ön is olvashatta a rovat főoldalán: sajnos jelenleg nincs a rovatban válaszoló nőgyógyász szakorvosunk. Keresse fel orvosát vagy a területi szakrendelő rendelését.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


