Timko

Közzétéve: 2012. 06. 03. 07:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Timko Tisztelt DR Úr. SZeretném megkérdezni a Tsh értékem magas 4.76 t4 még normális a májfunkcio értékek is magasabbak...

... a vérzsir 4.06 és panaszom is van gyengének érzem a lábaimat.

A körzeti orvos szerint ezzel semmi tehendő nincs.

Kérem válaszát




VÁLASZ



A kérdése nem tartalmaz elegendő információt korrekt válasz adásához. Az, hogy gyengének érzi a lábait, nem vezethető vissza sem az emelkedett TSH, sem a megadott vérzsír értékére. Ez utóbbi sem mond sokat, mert a „vérzsír" kifejezés nem elég konkrét: összkoleszterin? Triglicerid? HDL vagy LDL koleszterin?

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek