Timko
Közzétéve: 2012. 06. 03. 07:44 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 03. 07:44 -
• 1 perc olvasás
Timko Tisztelt DR Úr. SZeretném megkérdezni a Tsh értékem magas 4.76 t4 még normális a májfunkcio értékek is magasabbak...
... a vérzsir 4.06 és panaszom is van gyengének érzem a lábaimat.
A körzeti orvos szerint ezzel semmi tehendő nincs.
Kérem válaszát
VÁLASZ
A kérdése nem tartalmaz elegendő információt korrekt válasz adásához. Az, hogy gyengének érzi a lábait, nem vezethető vissza sem az emelkedett TSH, sem a megadott vérzsír értékére. Ez utóbbi sem mond sokat, mert a „vérzsír" kifejezés nem elég konkrét: összkoleszterin? Triglicerid? HDL vagy LDL koleszterin?
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


