Titok
Közzétéve: 2012. 05. 30. 11:04 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 05. 30. 11:04 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt Dr. Ur/Nő! Az lenne a kérdésem, milyen betegsége van annak, aki Gordiust és Friziumot szed ? A neten olvasva többfélét is megjelöl. Kimondottan epilepsziára, vagy más betegségre való ? Köszönöm válaszukat. Titok jeligére
Kedves Kérdező!
A beteg kezelőorvosa tudja megmondani, hogy milyen tünetekre adta - az egyébként vényköteles! - gyógyszereket.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


