Titok

Közzétéve: 2012. 05. 30. 11:04 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Dr. Ur/Nő! Az lenne a kérdésem, milyen betegsége van annak, aki Gordiust és Friziumot szed ? A neten olvasva többfélét is megjelöl. Kimondottan epilepsziára, vagy más betegségre való ? Köszönöm válaszukat. Titok jeligére

Kedves Kérdező!

A beteg kezelőorvosa tudja megmondani, hogy milyen tünetekre adta - az egyébként vényköteles! - gyógyszereket.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek