Több éve fáj a sarkam

Közzétéve: 2010. 11. 02. 10:07 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Több éve fáj a sarkam, most már egy hosszabb pihenés után nem igazán tudok ráállni a lábamra. Egy mostani röntgenfelvétel az alábbiakat mutatta ki: mk.tuber calcanei talpi felszínén exostosis van. Kérem szíveskedjen megírni, hogy mit javasol erre a betegségre! Talán érdemes lenne megműttetni? Köszönöm

Tisztelt Páciens!

Műtétet semmiképp nem javaslok! A panaszok hátterét kell felderíteni. A kezelés középpontjába a fiziotápiát kell állítani. Naponta rendszeresen kell nyújtani az izomzat állapotát javítani, keringés javítás, masszázs, majd kiegészítésnek fizikoterápia, pl. UH, Bioptron lámpa stb... egyedileg alakított talpbetét rendszeres viselése.

Tovább kérdések esetén írjon!

Üdvözlettel:
Dr. Moravcsik Bence ortopéd szakorvos
www.bmm.hu

Kövess minket!

ovortopédia ovreumatológia
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek