tompa érzékelés

Közzétéve: 2005. 06. 20. 13:22 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

36 éves férjem érzékelése aránytalanul tompább, mint az átlag embereké, (egyáltalán nem "csiklandós", simogatást szinte nem is érzi, még az általában legérzékenyebbnek mondott bőrfelületeken sem), ezt, -noha némi hátrány a magánéletünkben,főleg szerelmi téren- kezdem megszokni, mert szerinte ez adott, változtathatatlan dolog, ami mindig is így volt...

Lehet ilyen állapot, de ha ez az érzéketlenség ilyen fokú, akkor úgy
javasolom, hogy egy neurológiai kivizsgálást kellene megejteni.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek