TONY4

Közzétéve: 2011. 04. 26. 21:51 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

TONY4 JÓNAPOT KIVÁNOK. ÉN AZT SZERETNÉM MEGTUDNI,HOGY NORMÁLIS DOLOG AZ,HOGY A 4 ÉVES KISFIAM SZEME KÖRÜL KB 2 HETE KISSÉ ELLENNE SZINEZŐDVE. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM VÁLASZÁT. MARADOK TISZTELETTEL T.

Nem hiszem, hogy baj lenne, de vizsgálat nélkül nem szívesen mondok véleményt. Mutassa meg gyermekorvosnak.

Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna

Kövess minket!

ovbőrgyógyász ovgyermekgyógyász
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek