torokban candida albicans gombat

Közzétéve: 2009. 12. 14. 11:39 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tisztelt Doktor Ur! Nemreg mentem a haziorvosomhoz torokfajasi panaszokkal o elkuldott a laborba ahol mintat vettek es harom het utan kimutattak a candida albicans gombat.Az orvos felirt egy dermys nevu gyogyszert 150 mg es csak egy heten egyszer kell bevenni.Az a furcsa hogy 3 het utan semmit nem javult az allapotom es a betegtajekoztato szerint ezt koromgombara kell alkalmazni.Nekem a torkomat tamadta meg ez a gomba nem a kormomet.Az az erzesem hogy a dr.ur tevedett.Mit csinaljak?Kifizettem a 17 ezer forintot ezert a husz szem gyogyszerert es ugy erzem hogy nem fogok meggyogyulni ahogy kellene. Kerem mielobbi tanacsukat ebben az ugyben. Koszonettel

Hát, Ön téved, István. A fluconazole hatóanyag /Dermyc / bevéve felszívódik és ott hat a szervezetben, ahol a gomba megtelepedett. Alkalmazási előirata természetesen felsorolja az összes nyálkahártya, kiemelve a garat-szájnyálkahártya gombás fertőzéseit is.Tehát szedheti.
Dr. Gerencsér Emőke

Kövess minket!

ovfül-orr-gégész
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek