torokgombóc
Közzétéve: 2009. 10. 31. 20:30 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2009. 10. 31. 20:30 -
• 1 perc olvasás
Jelige:"torokgombóc" Férjem kb 6 hete érzi,mintha valami lenne a torkában,a nyakában lévő mirigyeket duzzadtnak érzi,amelyek érzékenyek tompán fájnak.A mellkasában,hátában kisugárzó fájdalmat érez. Volt már ultrahangon,ami semmit nem mutatott ki,gégészeten is járt,ahol első esetben gyulladt volt a torka,de az már elmúlt mert adtak neki antibiotikumot. Fogorvosi kezelésre is járt időközben,betömték az egyik fogát,amit gyökérkezeltek előtte.Ez illetve az ínye azóta is érzékeny nyomásra,de a fogorvos azt mondta szerinte nem kell kihúzni és nem okozhatja a fenti tüneteket.De akkor vajon mi lehet mindennek az oka?Vérvétel és vizelet lelete teljesen negatív.Hova forduljon a továbbiakban?
Úgy gondolom, a szájüregben zajló gyulladások okozták a gombócérzést is és a nyaki nyirokcsomó megnagyobbodást is.Fül-orr-gégészeti kezelése megtörtént, a gofászati is, tehát most időt kellene adni a szervezetnek. Remélhetőleg a gombócérzés nem önállósodik, mert bizony jónéhány beteg van, akinél megmarad és stresszben, feszültségben fokozódik is ez a kellemetlen érzet. Foginy gyulladás miatt Corsodyl öblögetőt kellene használni.
Dr. Gerencsér Emőke
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


