TRIGU ...25.NŐ.
Közzétéve: 2011. 06. 01. 05:49 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 06. 01. 05:49 -
• 1 perc olvasás
Tisztelt doktor (nő)mióta fissurával megmütöttek nem vagyok rendbe. állandóan ugy érzem 1hónapjaszabályosan folyik valami belőlem de nem kifelé hanem belülre.atérdem állandóan mintha belenne dagadva és a lábam szára is égtelenül csip.sőt felül a combom is. már végbéltükröztek vastagbéltükröztek de ott hála istennek nincs semi elváltozás.nem tudom mi lehet ez vagy van--eilyen betegség.még talán anyit ,minta a végbelem vagy a gerincem allatt mintha valami megtelne utánna megkifakad. de nagyon kellemetlen.azt biztosra tudom ha megtellik a hajolás sem megy. nagyonelvagyok keseredve hogy nem tudják mi ez, meg nincs ott semi.ebbe kérném segitségét hogy merre tovább vagy mégis mi lehet .kicsit zavart vagyok elnézést hogy igy irtam, de elnem birom képzelni hogy mi lehet. válaszát nagyon szépen köszönöm.TRIGU ...25.NŐ.
Akkor mutassa meg a szakembernek, amikor érzése szerint megtelik!
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


