trombocitaszám

Közzétéve: 2012. 06. 09. 11:51 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

trombocitaszám Kedves Doktor! A minap voltam vérvételen, és a leletem szerint a vérlemezke-szám mindössze 58,00. ...

... Az volna a kérdésem, hogy ez mennyire számít alacsonynak, van-e vele további teendőm? Lehet-e esetleg ez összefüggésben azzal, hogy egy hónapja két antibiotikum-kúrán is átestem (Fromilid, Leflokin)?

Egyébként semmilyen gyógyszert nem szedek, és nem is szedtem.

Válaszát előre is nagyon köszönöm, üdvözlettel



VÁLASZ



Kedves Kérdező!




A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.

a szerk.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek