trombocitaszám
Közzétéve: 2012. 06. 09. 11:51 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2012. 06. 09. 11:51 -
• 1 perc olvasás
trombocitaszám Kedves Doktor! A minap voltam vérvételen, és a leletem szerint a vérlemezke-szám mindössze 58,00. ...
... Az volna a kérdésem, hogy ez mennyire számít alacsonynak, van-e vele további teendőm? Lehet-e esetleg ez összefüggésben azzal, hogy egy hónapja két antibiotikum-kúrán is átestem (Fromilid, Leflokin)?
Egyébként semmilyen gyógyszert nem szedek, és nem is szedtem.
Válaszát előre is nagyon köszönöm, üdvözlettel
VÁLASZ
Kedves Kérdező!
A beteg állapotának ismerete és korábbi vizsgálati eredményeinek hiányában egy lelet kiragadott részletét nem lehet és nem is szabad értékelni. Ez a vizsgálatot kérő orvos feladata és felelőssége, mint ahogy a beteg tájékoztatása is.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


