Tüdőgyulladás!

Közzétéve: 2012. 06. 10. 07:55 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a Weborvos!

Tüdőgyulladás! Tisztelt dr.úr! Bátyám 39 éves!Egy hete jobboldali tüdőgyulladással fekszik kórházba,ahol injekciózzák!Amikor megkapja az injekciót,lemegy a láza,de utánna hamar visszamegy 39-fokra!Miért nem használ az injekció?Üdv

A tüdőgyulladás gyógyulása és a lázas állapot is eltarthat 8-10 napig. Az antibiotikum nem lázcsillapító, a megfelelő hatás eléréséhez bizonyos idő szükséges. A tüdőgyulladás sem jelent folyamatos lázas állapotot, reggel gyakorta láztalan a beteg és a délutáni órákra emelkedik a hőmérséklet.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek