Tv nézés közbeni rosszullétek

Közzétéve: 2004. 06. 28. 10:04 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Február óta kezdődött a problémám. Először TV-nézés közben jött rám a rosszúllét, mintha a fejemet elöntötte volna a vér, majdnem elájúltam. Később egyre sűrübben jelnetkeztek a problémák, most már szédülés, hányinger, néha szapora szívverés, mellkasszorítás, zsibbadás, néha enyhe hasi v gyomorszáj fájdalom, fogyás, hideg vagy melegérzet, bizsergés,remegés, ájulásérzet. Pánikbeteg lettem?

Valószínűleg, igen. Három hét gyógyszerszedés még kevés ahhoz, hogy lényeges javulást érjen el. Véleményem szerint - és leírt panaszai alapján - gyógyszerelése megfelelő. Meglátja, egyre jobban fogja magát érezni.

                                                                                      Veér András

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek