Tyúkszem
Közzétéve: 2011. 03. 07. 17:15 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 07. 17:15 -
• 1 perc olvasás
Tyúkszem Kb 10 éve a kezem középső ujj ujjbegyén tyúkszem keletkezett.Kezeltem tyúkszemirtó ecsetelővel.Körben elvált az egészséges résztől,de a gyökere még nagyon fogta.Tovább kezeltem,de észrevettem,hogy van még két gyökér is közvetlenül mellette,és azokat is ecseteltem..Nagy ,elég mély seb lett belőle,begyógyult,de kb fél cm átmérőjű heges,kemény tapintású maradt a helye.Utóbbi 1-2 évben ugyanennek a kezemnek a tenyérközepe szokott húzódni,görcsölni.Kérdésem az,hogy lehet-e oka a húzódásnak a heg?
Kedves Kérdező!
Sajnos nincs bőrgyógyász szakorvosunk.
a szerk.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


